Forhandlere

Sjælland

Byens Fliser og Sanitet

Bernstorffsvej 69
2900 Hellerup

Tlf. 39620007
info@bfos.dk

 

Medina Interior

Græsted Stationsvej 2
3230 Græsted

tlf. +45 50144416
mail@indretdithjem.com

Showroom åbent efter aftale

 

Flisebutikken

Bødkervej 11
4300 Holbæk

tlf. +45 59 44 88 06
mail@flisebutikken.dk

 

Slagelse Flisecenter

Bornholmsvej
4200 Slagelse

tlf. +45 58 52 71 00
mail@slagelse-flisecenter.dk

 

 

 

 

 

 

Fyn

Jylland

Indretningsarkitekter & designere

Indretningsarkitekter & designere

 

 

Sjælland

 

Briq Group

Guldbergsgade 29 A
2200 København N

tlf. +45 61 61 16 56
pba@briqgroup.com

 

Wonderland Creative Agency

Lykkesholms Alle 27
1911 Frederiksberg

tlf. +45 27 28 29 74
simon@madeinwonderland.dk

 

Studio Rum 4

Mosedalvej 17
2500 Valby

tlf. +45 23 90 07 27
lillelund@gmail.com

‚Äč

Bo lidt bedre

Lene
Hestefolden 4

2840 Holte

tlf. +45 24642205

lene@bolidtbedre.dk

 

Orangeriet på Gisselfeld

Paradehuset, Orangeri og tegnestue

Greg og Stig
Gisselfeldvej 3
4690 Gisselfeld

tlf. +45 56325155/ 56720610
orangeriet@paradehuset.dk

 

Interieur og Design

Rene Breck
Hovedgaden 2-4

3460 Birkerød

tlf. +45 40551275
rb@interieur-design.dk

 

Nova Furniture

Nørrebrogade 78-80
2200 København N

tlf. 35398139
info@novamobler.dk

 

 

 

 

 

 

Fyn

 

Køkkenskaberne

Malene
Godthåbsgade 2

5000 Odense C

tlf. +45 21408133
malene@koekkenskaberne.dk

 

 

Eksklusivbyg ApS

Marek
Lahnsgade 48, Baghuset

5000 Odense C

tlf. +45 30226900
marek@eksklusivbyg.dk

 

 

 

Jylland

 

Lisa Buhl Indretning

Adelgade 8
6000 Kolding

tlf. 75550379
indretning@lisabuhl.dk

 

Pernille Teglgaard Interior Design

Knudsgade 37
8700 Horsens

tlf. 21707021
pernille.teglgaard@gmail.com

 

Klassiske Fliser v. Kvänum Køkkener

Skt. Pauls Kirkeplads
8000 Århus C

tlf. +45 22 93 56 46
info@kvanumkokken.dk